apie mus

darbai

aptarnavimas

pardavimas

Classes Library

Business Plans

Exchange Students

Global Influence

Communication

Legal Agreement

HomeVerslasDraudimas nuo vėžinių susirgimų – papildoma apsauga

Draudimas nuo vėžinių susirgimų – papildoma apsauga

Šiais laikais egzistuoja daugybė skirtingų draudimų. Draudžiame savo namus ir net mobiliuosius telefonus. O vis dažniau investuojame ir į save – tiksliau į savo sveikatą. Daugybė žmonių turi bendrąjį sveikatos draudimą, tačiau išties derėtų apsidrausti ir nuo konkrečių ligų. Pavyzdžiui, nuo vėžio. Tokį draudimą santykinai neseniai pristatė draudimo bendrovė „Compensa Life“. Pastarosios draudimas nuo onkologinių susirgimų vadinasi „Oncodrop“.

Šiame tekste šiek tiek išsamiau pakalbėsime būtent apie šį draudimą ir jo pliusus. Galbūt tai jus sudomins apsidrausti nelaukiant kol į duris pasibels vėžio simptomai.

Labai greitas procesas

Išties, jeigu nuspręsite apsidrausti „Oncodrop“ draudimu, tuomet užtruksite tik kelias akimirkas. Tikriausiai šiek tiek nuogąstaujate, jog reikės vykti pas draudimo agentą ir pildyti daugybę popierių. To tikrai nebus, tad galime jus nuraminti.

Pati draudimo sutartis yra užpildoma tiesiog internetu, o procesas trunka viso labo keletą minučių. Jums, pirmiausia, reikia pasirinkti sumą, kuria norite būti apdraustas, o tuomet atsakyti į keletą klausimų apie savo sveikatos būklę. Tuo atveju, jei į visus klausimus atsakysite neigiamai ir sumokėsite pirmąją draudimo įmoką, jūsų draudimo sutartis galioti pradės jau kitą darbo dieną. Paprasčiau nebūna, tiesa?

Nauda – ne tik finansinė

Be abejo, tuo atveju, jeigu nutiks nelaimė ir jums bus diagnozuotas onkologinis susirgimas, jūs gautumėte draudimo išmoką, tačiau konkrečiai „Oncodrop“ draudimas gali suteikti ne tik finansinę naudą. Apsidraudę „Oncodrop“ draudimu jūs gausite ir antrąją medicininę nuomonę, kuri gali būti vienas kertinių faktorių jūsų gydymo metu.

Juk kai susergame net pačia paprasčiausia liga, vis tiek norime, jog mus apžiūrėtų aukščiausios klasės specialistai. O ką jau kalbėti apie vėžį.

Apsidraudę šiuo draudimu jūs galėsite rinktis iš pasaulyje žinomų medicinos centrų, o pasirinktas centras įvertins jūsų būklę, pateiks savo išvadas bei pasiūlys gydymo metodą. Juo galėsite pasidalinti ir su savo gydytoju Lietuvoje.

Apdraudžiate ir vaikus

„Oncodrop“ draudimu tiesiogiai gali apsidrausti tik jau pilnametystės sulaukę žmonės, o pats draudimas galioja penkerius metus (vėliau, žinoma, galima pratęsti). Tiesa, draudimo sutartis gali galioti ir vaikams.

Tuo atveju, jei jūs turite nepilnamečių atžalų, joms taip pat bus taikomas „Oncodrop“ draudimas. Tereikia, kad būtų apsidraudęs vienas iš tėvų ar globėjų.

- Reklama -spot_img

Naujienos