apie mus

darbai

aptarnavimas

pardavimas

Classes Library

Business Plans

Exchange Students

Global Influence

Communication

Legal Agreement

HomeHoroskopaiHoroskopai balandžio 3 dienai

Horoskopai balandžio 3 dienai

AVINAS
Jei matote, kad įprastiniai metodai veda į akligatvį, nebijokite netikėtų poelgių, neįprastų sprendimų. Jums pasiūlys visiškai naują jus kamuojančių skausmų gydymo būdą . Suraskite drąsos išbandyti tai.

JAUTIS
Išlikite optimistas! Viską piešdamas juodai jūs, tiesą sakant, tik susigadinsite visiškai nuotaiką ir sau, ir kitiems. Vakare galimi nesutarimai su artimais žmonėmis.

DVYNIAI
Kad ir kaip tai būtų nemalonu kitiems, jūs privalote atlikti tai, ką privalote. Taktas ir mandagumas rodosi pernelyg didelė prabanga. Varžovai vertina jus rimtai, nors ne visada supranta.

VĖŽYS
Priešiškos jėgos vienijasi. Šiandien jums gali padėti tik improvizacija ir intuicija. Šiandien laimės kūrybiški, plačiai mąstantys žmonės. Jūsų sėkmės paslaptis – nuolatinis judėjimas.

LIŪTAS
Naujos neišbandytos galimybės atrodo itin viliojančiai. Jūsų finansinė situacija tikrai nebloga, bet vis dėlto gal nevertėtų taip švaistytis pinigais. Saugokitės pirkimo manijos.

MERGELĖ
Nauja pažintis sugriaus visus išankstinius planus. Sustokite ir dar kartą pagalvokite, ar nepametėte galvos dėl muilo burbulo, ar rytoj nebus gėda pažvelgti į veidrodį? Į susitikimą neikite vienas, pasikvieskite kartu ne tokį emocingą draugą.

SVARSTYKLĖS
Šią dieną skirkite studijoms. Galite be didesnių pastangų įgyti žinių, kurių jums netrukus prireiks. Dalykiškas mąstymas, ištvermė ir kruopštumas šiandien jums tiesiog būtinas.

SKORPIONAS
Prieš vertindamas sužinotą naujieną kaip tikrą faktą, verčiau palaukite bent keletą dienų. Jei jus kankina abejonės, tikrai nesate vienišas. Panašu, kad niekas nežino, ką iš tiesų reiktų daryti, bet daugelis vis vien kažką daro.

ŠAULYS
Galite būti labai įtaigus, kai siekiate patenkinti savo troškimus. Susidarys palankios sąlygos nedideliam žaismingam flirtui. Greiti ir impulsyvūs sprendimai šiandien gali pasiteisinti.

OŽIARAGIS
Nesivarginkite bandydamas įtikti kitiems. Venkite žadėti nebūdamas tikras, kad sugebėsite ištesėti. Nevaržykite savo nuotykių išsiilgusios sielos – leiskite sau paklajoti dar neištirtais takais…

VANDENIS
Šiandien turite neatidėliotinų reikalų ir privalote jais užsiimti, patinka jums tai ar ne. Kita vertus, atsiras viliojanti galimybė suderinti darbo reikalus su malonumais.

ŽUVYS
Pakaks malti liežuviu – iš jūsų laukiama veiksmų. Pats laikas tesėti pažadus. Artimam žmogui pasakykite pagaliau tai, ką seniai ketinate, bet vis dvejojate.

Tai yra bendro pobūdžio informacija, bet galite užsisakyti tik JUMS pritaikytą Asmeninį Horoskopą!

 
- Reklama -spot_img

Naujienos