apie mus

darbai

aptarnavimas

pardavimas

Classes Library

Business Plans

Exchange Students

Global Influence

Communication

Legal Agreement

HomeSveikataKodėl verta draustis nuo vėžinių susirgimų?

Kodėl verta draustis nuo vėžinių susirgimų?

Yra sakoma, jog didžiausias žmogaus turtas yra matuojamas toli gražu ne pinigais. Vienintelis dalykas, kurio negalime prarasti yra sveikata, todėl į ją visuomet reikia investuoti. Viena iš tokių opcijų bendrovės „Compensa Life“ pristatomas draudimas nuo vėžinių susirgimų „Oncodrop“.

Šiame tekste pateiksime keletą privalumų, kodėl verta apsidrausti šiuo draudimu jau dabar, nelaukiant kol pasireikš vėžio simptomai, ir kokius pliusus jis turi.

Papildoma finansinė apsauga

Vaistai nuo onkologinių susirgimų dabar yra kompensuojami, tačiau reikia suprasti, kad ligos atveju visuomet gali atsirasti daugybė papildomų išlaidų. Juk realu, kad jūs net negalėsite normaliai dirbti, o pajamų reikia ne tik gydymui, bet ir elementariam pragyvenimui.

Juk susirgus norėtųsi visą dėmesį skirti gydymui, todėl labai svarbu, kad jūsų nepersekiotų kiti rūpesčiai. Todėl papildomi finansai nuo to gali tikrai apsaugoti.

Antroji medicinė nuomonė

Kai susergame, visuomet norime, jog mus apžiūrėtų pačio aukščiausio lygio specialistai. Tuo atveju, jei jūs būsite apsidraudę „Oncodrop“ draudimu, gausite ir antrąją medicininę nuomonę, kuri gali labai pasitarnauti jūsų gydymo metu.

Jei jums būtų diagnozuotas onkologinis susirgimas, tuomet galėtumete pasirinkti iš siūlomų medicininių centrų užsienyje ir pasirinktas centras pateiktų jūsų atvejo analizę, kuria galėtumėte pateikti savo gydytojui.

Apdrausite ir vaikus

Formaliai „Oncodrop“ draudimu gali apsidrausti tik žmonės, kurių amžius yra nuo 18 iki 65 metų. Tačiau vaikai taip pat gali būti apdrausti „Oncodrop“ draudimu. Tuo atveju jeigu apdraustas bent vienas iš tėvų (ar globėjų), visiems vaikams iki pilnametytės draudimas įsigalioja automatiškai.

Pats draudimas galioja penkerius metus. Po šio termino jį galima pratęsti identiškam laikotarpiui.

Procesas labai paprastas

Daug kas kiek nuogastauja, jog yra sudėtingas pats draudimo procesas. Tiesa, „Oncodorop“ atveju situacija išties yra ženkliai paprastesnė, kadangi draudimo sutartį sudarysite tiesiog interetu ir užtruksite vos keletą minučių.

Jums tereikės padaryti du pagrindinius dalykus. Visų pirma turėsite pasirinkti sumą, kuria norite būti apdrausti, o tuomet atsakyti į keletą klausimų apie savo sveikatos būklę. Tuo atveju jei į visus klausimus pateiksite neigiamus atsakymus ir sumokėsite pirmąją draudimo įmoką, jūsų draudimo sutartis pradės galioti jau kitą darbo dieną.

- Reklama -spot_img

Naujienos