apie mus

darbai

aptarnavimas

pardavimas

Classes Library

Business Plans

Exchange Students

Global Influence

Communication

Legal Agreement

HomePatarimaiProfesijos, leidžiančios dirbti iš namų - išeitis norint sutaupyti tiek darbdaviams, tiek...

Profesijos, leidžiančios dirbti iš namų – išeitis norint sutaupyti tiek darbdaviams, tiek darbuotojams

Elektros kainoms sparčiai augant, o įmonių savininkams kraipant galvą nuo gautų sąskaitų už elektrą išlaikant patalpas ir ofisus bei morališkai ruošiantis žiemos laikotarpio šildymo sąskaitoms, sparčiai plinta darbuotojų, galinčių dirbti iš namų samdymo poreikis.

Darbo skelbimų portalai netgi turi atskiras skiltis, ieškantiems darbo iš namų, tai „Darbas namuose” ar „Darbas iš namų„, kuriose šiuo metu yra paskelbtos, pavyzdžiui:

  • CVmarket.lt portale – 512 laisvos darbo pozicijos;
  • CVbankas.lt portale – 142 laisvos darbo pozicijos;
  • Lovejob.lt portale – 12 laisvų darbo pozicijų;

O taip pat pilna Facebook socialiniame tinkle darbo pasiūlymų grupių, kuriose žmonės gali rasti nuotolinio darbo pasiūlymų.

Karantinas davė tikrai vieną gerą dalyką – tai greitesnį perėjimą prie darbo namuose bei supratimą, kad darbuotojas gali pilnai dirbti ir iš namų. Taip susitaupo daugybė kaštų tiek įmonei, tiek pačiam darbuotojui. Aš pati jau dešimt metų dirbu iš namų. Tuo metu pagrindinė paskata buvo tai, kad vienai auginant vaiką buvo be galo sunku suderinti darbą ofise ir dukters vežiojimą į mokyklą, būrelius bei mano nuolatinius biuletenius dėl jos ligų. Tad savo marketingo žinias įdarbinau nuotoliniu būdu prižiūrėdama įmonių interneto svetaines ir kurdama jų interneto rinkodaros strategijas”, – sako SEO AKADEMIJA lektorė bei metodikų autorė Evelina Biliūnaitė, jau devynerius metus rinkoje rengianti SEO specialistus.

Lektorė Asta Ivaškevičiūtė taip pat dalijasi savo patirtimi dirbant iš namų:

„20 metų pradirbusi ofise, pastaruosius 5 metus dirbu iš namų – vedu efektyvių pozityvių pokyčių praktinius, savęs pažinimo ir asmeninio augimo kursus internetu, vedu online konsultacijas, rašau e-knygas. Kartais pasvarstau ar norėčiau grįžti į „ofisinį” darbą, bet vis dar sau atsakau, kad ne, nenorėčiau. Juk tiek daug laiko sutaupau nevažiuodama į darbą ir negrįždama iš jo! Tereikia išmokti laikytis savidisciplinos – dirbti tik darbo valandomis ir ilsėtis ne darbo metu”.

„SEO specialistas – ką jis veikia? – Jis realiai prižiūri savo verslo kliento internetinį marketingą, bet jeigu yra maxi kūrybingas, jis gali dar pasirašyti ir tradicinio marketingo priežiūros įmonei sutartį. Ir visa tai kuo puikiausiai daroma nuotoliniu būdu. Kai kurie po SEO AKADEMIJOS beveik pusės metų SEO specialistų profesijos rengimo mokymų dirba vieni „ant savęs”, o kai kurie buriasi į komandas su grupiokais ir kuria agentūrėles. Žmogui belieka išmokti įdarbinti savo kūrybiškumą, savo pomėgį sėdėti prie „kompo” ir pomėgį naršyti internete. Dar praverčia  kruopštumas, atidumas detalėms. Kad ir kaip keistai tai benuskambėtų, bet idealu, jei žmogus turi tokių psichologinių problemų, kaip baimė sociumui, šiek tiek Autizmo ar Aspergerio sindromo. Tai reiškia, kad dirbti ramiai prie kompiuterio iš namų, kai dominuoja TYLA – žmogaus „arkliukai”. SEO specialistų profesija – idealu būtent tokiems žmonėms. Aš ir pati, nepaisant to, kad kartais atrodau „itin bendraujanti”, susikūriau šią profesiją, nes sunkiai ištveriu ofisinį triukšmą ir telefoninius skambučius, bereikalingus paistalus, „kavos pertraukėles”, bet svarbiausia, man reikėjo profesijos, leidžiančios ir dirbti, ir vežioti dukrą į būrelius ir mokyklą vienu metu. Todėl man beliko „įdarbinti” savo talentus rašyti ir kurti. SEO specialistas po mokymų gali tapti ne tik nuotoliniu darbuotoju, bet ir susirasti klientų pats. Dabar pilna skelbimo portalų (pav., paslaugos.lt), kur matome, kaip įmonės ieško tiek SEO specialistų, tiek socialinių tinklų administratorių, tiek įvairių komercinių tekstų rašytojų, banerių maketuotojų. Visa tai išmoksta būsimi SEO specialistai SEO akademijos kursuose „, – priduria Evelina Biliūnaitė.

Šiuo metu SEO akademijoje renkama nauja jau 33-čioji SEO AKADEMIJA SEO SPECIALISTO (-ĖS) PROFESIJOS NUOTOLINIŲ MOKYMŲ GRUPĖ, kur mokymai prasidės 2022m. Lapkričio mėn. 25 d. 10:00 val. (nuotoliniai kursai internetu). Na, o užsiregistravus ir apmokėjus iki 2022 m. lapkričio mėn. 14 d. 24:00 val. bilietams taikoma 60 % nuolaida.

Susipažinti su detalia SEO specialistų profesijos rengimo mokymų programa galima šioje nuorodoje: https://www.seoakademija.lt/seo-specialisto-profesijos-igijimo-mokymai/

Evelina Biliūnaitė
Direktorė
UAB Berklis

- Reklama -spot_img

Naujienos